Збірна України з артистичного плавання здобула 7 золотих нагород з 10 можливих нагород Світової серії FINA в Парижі

2231

Сім нагород найвищого ґатунку везе з першого етапу Світової серії FINA з артистичного плавання збірна України. Наші русалоньки виграли усі види, в яких виступали у столиці Франції.

У Парижі пройшов останній день першого етапу Світової серії з синхронного плавання. Збірна України найкращим чином завершила свою участь в ньому, здобувши три останні золоті медалі, передає НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team.

У командному змаганні вільним стилем українські спортсменки продемонстрували відмінний результат, набравши 94.6000 балів. Незважаючи на підтримку вболівальників, Франції довелося задовольнитися лише сріблом (88.6667 балів). Бронзова медаль дісталася Ізраїлю з програмою, яку оцінили в 84.5333 бали.

У двох останніх змаганнях Україна також була сильнішою за всіх своїх суперників. У фіналі Хайлайт вона фінішувала першою з результатом в 92.8333 бали, а Фінляндія отримала срібло з 68.9333 балами.

У вільній комбінації брали участь тільки дві команди, але і це не завадило Україні знову стати кращою (93.8000 бали). Великобританія стала другою, маючи 82.7667 бали.

Завдяки такому врожайного фіналу українська збірна фінішувала першою в загальному медальному заліку, маючи в активі 7 золотих медалей з 10 можливих.

🥇Золотий уікенд у Парижі!!!🏆🇫🇷🧜‍♀️🌊Сім нагород найвищого гатунку везе з першого етапу Світової серії FINA з…

Gepostet von НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team am Montag, 9. März 2020

HIGHLIGHTS ROUTINE – FINAL 08/03/20 UKR UKRAINEALEKSIIVA M. / ALEKSIIVA V.DEREVIANCHENKO O. / FIEDINA…

Gepostet von Artistic Swimming Photos am Sonntag, 8. März 2020