Українські біатлоністи завоювали “золото” на чемпіонаті Європи

Українська збірна з біатлону 27 лютого на чемпіонаті Європи у класичній змішаній естафеті (2х6+2х7,5 кілометра) здобула “золото”.

На європейській першості у білоруському місті Раубичі Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний показали час одна година 11 хвилин 32,1 секунди та використали дев’ять додаткових патронів на вогневих рубежах, пише сайт biathlon.com.ua.

🥇ПЕРЕМОГА у білоруських Раубічах!!!!🇧🇾🏆🇺🇦Україна – чемпіон Європи з біатлону у змішаній стафеті. Золотий склад нашої…

Gepostet von НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team am Donnerstag, 27. Februar 2020

Другими на фініші були представники Норвегії, третьою стала команда Білорусі. Загалом же у гонці змагалися 22 команди.

До слова, в одиночній змішаній біатлонній естафеті (6+7,5 кілометра) на цьому ж чемпіонаті українські біатлоністи Анастасія Меркушина та Руслан Ткаченко здобули бронзову медаль. Наші спортсмени на 11,8 секунди відстали від норвежців, які перемогли в гонці. Українці мали сім додаткових патронів на вогневих рубежах. “Срібло” здобули німці.