Журналіст запропонував розважити евакуйованих в Нових Санжарах: на нього накинулися

0

Київський журналіст, який знаходиться разом з евакуйованими з Китаю на 14-денному карантині, поскаржився на нудьгу і запропонував розважити людей в медичному центрі. Це викликало бурхливу реакцію в мережі.

Евакуйованим в Нових Санжарах заборонено виходити на вулицю, тому з розваг у них є тільки телефон і телевізор, розповів Олександр Махов на своїй сторінці в Facebook, – пише obozrevatel

Журналіст попросив влаштувати концерт, передати книги або привезти стіл для настільного тенісу в медустанову. Користувачі розкритикували ідею Махова і буквально накинулися на нього.

“Я закликаю полтавські колективи, щоб ви приїхали під стіни цього закладу в Нові Санжари, наприклад, туди, де контрольно-пропускний пункт, і влаштували для пасажирів і членів екіпажу невеличкий концерт. Я думаю, що люди будуть задоволені підтримкою”, – сказав журналіст на відео.

Під публікацією Махова залишили близько 200 коментарів. Більшість користувачів підтримали пропозицію журналіста і запитали, куди можна передати книги для евакуйованих. Але знайшлися і ті, хто назвали це шоком і перебором.