Христина Соловій відкрила бал у Відні: ефектні кадри

Українська співачка Христина Соловій стала зіркою Українського благодійного балу у Відні. Артистка відкрила світський захід і виконала чуттєві пісні зі свого репертуару.

Результат пошуку зображень за запитом христино соловій віденьДля світської події Христина Соловій підібрала особливі пісні. Зокрема, відкривати вечір зірка вирішила романтичним треком “Тримай”, який називають одою закоханим. Виконувала співачка композицію в супроводі віденського оркестру, передає Радіо Максимум.

Для появи на публіці красуня вибрала елегантне плаття з ефектним декором. Наряди Христина Соловій підібрала з колекції дизайнера Дар’ї Донець. На балу також був присутній і Олег Скрипка, який не тільки заспівав дуетну пісню “Зима”, а й охоче станцював зі співачкою.

Під час Українського благодійного балу у Відні організатори збирали кошти на потреби дитячих будинків в Україні. Кожен учасник балу приєднався до цього проєкту, адже частина грошей від продажу квитків перейшла на рахунки відповідного фонду.

View this post on Instagram

Вальс ❤️

A post shared by Христина Соловій (@soloviyka) on

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!