Українська біатлоністка – у топ-5 чемпіонату світу

Українська біатлоністка Олена Підгрушна посіла четверте місце на чемпіонаті світу, який відбувся в італійському Антгольці, повідомляє Український біатлон.

Результат пошуку зображень за запитом Олена Підгрушна

Нашій спортсменці не вистачило 4 секунди, щоб піднятися на третю сходинку п’єдесталу та привезти додому бронзову нагороду, передає Український інтерес.

Зазначається, що гонка була складною через негоду, зокрема поривчастий вітер. Перемогла норвежка Марте Олсбю, на другому місці з двома нулями американка Сюзан Данклі, а на третій сходинці опинилася чешка Люція Хорватова.

Раніше українська збірна з біатлону потрапила до п’ятірки найкращих команд чемпіонату світу.

До речі, біатлоністку Дар’ю Блашко визнали найточнішою у стрільбі на Кубку світу в сезоні 2019-2020. Блашко стала лідеркою за відсотком точності стрільби за підсумками шести етапів Кубка світу. Відсоток влучань спортсменки – 90,1%.