Портрет Зеленського повісили в ліфті. Яка була реакція українців

1458

Українці повторили російський пранк з портретом Володимира Путіна у ліфті, який підірвав мережу 8 лютого. В Україні розмістили зображення українського президента – Володимира Зеленського. Реакція людей була геть іншою, ніж у росіян на їхнього лідера.

14 лютого у мережі з’явилося відео з розіграшем, організованим в Україні. У ліфті української багатоповерхівки повісили портрет Володимира Зеленського та зафільмували реакцію людей, пише 24 канал.

Як реагували українці на портрет Зеленського в ліфті: “О, божечки, хто це нам таке свято зробив?”, “Та ти що! Зеленський. А я злякалася”, “Як живий… Додому забрати?”, “Він Путіна обізвав Гітлером, і Трампа, того, образив”, “Треба сфотографуватися, поки не запороли. Бо ж не повірять!”, “То що таке? Ну… Красень”, “Ага, а рамка ж не дешева”, “Між нами любов, між нами любов…”, “Здрастє… Як справи, президент?”.

Більшість людей, побачивши портрет Зеленського, сміялися. Лише один чоловік обурився, обізвав цей “прикол” “ідіотизмом” та спробував віддерти портрет від стіни.