“Мaємo дaти шaнc Рocії, нaвіть, пoпpи її дії в Сиpії, Гpузії тa Укpaїні…”: Гoлoвa Мюнxeнcькoї кoнфepeнції зpoбив нeoчікувaну зaяву

1087
epa07361501 Wolfgang Ischinger, the Chairman of the Munich Security Conference, seen prior to a press conference prior to the annual Munich Security Conference, at the Bundespressekonferenz house in Berlin, Germany, 11 February 2019. High level politicians and defense experts will meet for the Munich Security Conference from 15 to 17 February 2019. EPA-EFE/ALEXANDER BECHER

Керівник найавторитетнішого міжнародного форуму – Мюнхенської безпекової конференції – вважає, що Захід має залучати Росію до співпраці попри всі порушення міжнародного права з боку Кремля.

Результат пошуку зображень за запитом Вольфганг Ішингер

Про це заявив її очільник, колишній німецький дипломат Вольфганг Ішингер, відкриваючи засідання конференції у Мюнхені, передає Європейська правда.

Ішингер наголосив, що світ опинився у новій міжнародній реальності та перед безпрецедентними викликами. “Нинішній стан глобальної відсутності безпеки є абсолютно неприйнятним”, – заявив він.

Для подолання проблем він, зокрема, запропонував посилити діалог та співпрацю з Росією.

“Навіть якщо ми маємо визнати, що Росія пішла геть від Європи, навіть попри її дії в Сирії, Грузії та Україні… це все одно наше зобов’язання тримати двері відкритими, давати шанс. Це – наше надбання 1990 року (після падіння Берлінської стіни)”, – заявив Ішингер.

Як відомо, підпис Ішингера стоїть також під “планом припинення війни в Україні”, що був оприлюднений у Мюнхені в п’ятницю.

Основною ідеєю цього плану є відновлення співпраці Європою та Україною з РФ без відновлення українського суверенітету над Кримом, а також розробка “нової української ідентичності”.