У Львові сьогодні шлюби реєструватимуть до опівночі

542

Урочисто відкриють святкування об 11:00, а о 11:30 відбудеться парад наречених під звуки струнного квартету.

Цьогоріч 65 пар подали заяви про державну реєстрацію \ wedding.ua

Цього дня зареєструвати шлюб у Львові можна буде до опівночі, міський ДРАЦС працюватиме з 08:00 до 24:00. Про це повідомив у коментарі 032.ua завідувач сектора комунікації з громадськістю Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тарас Гуменюк.

Отож, 14 лютого закохані пари  зможуть: подати заяву про державну реєстрацію шлюбу в атмосфері свята кохання; зареєструвати шлюб; відзначити ювілей весілля.

Урочисто відкриють святкування об 11:00, а о 11:30 відбудеться парад наречених під звуки струнного квартету. Також виступлять: танцювальний клуб та зіркова гостя Ірина Доля. О 12:00 проведуть презентацію оновленого обряду урочистої реєстрації шлюбу – в стилі проєкту “Кохання поза часом 2020”.

Як зазначив Тарас Гуменюк, минулого року на День Валентина одружилися  у Львові 137 пар, а цьогоріч 65 пар подали заяви про державну реєстрацію.

Довідка. “Кохання поза часом 2020» – це ініціатива Міністерства юстиції, яка проводиться по всій Україні органами ДРАЦС вже три роки поспіль і цьогоріч ця приємна акція продовжується.