Вакарчук пішов у тінь Порошенка – ЗМІ

775

Партія “Голос” Святослава Вакарчука стала мало вирізнятися після виборів. Це позначилося на її рейтингу.

Про це Gazeta.ua сказав політолог Володимир Фесенко.

“У “Голосу” є очевидна проблема. Вони втратили власну партійну ідентичність. Занадто пішли в тінь партії Порошенка. І це відразу ж проявилося в падінні рейтингів. “Євросолідарність” фактично забрала частину голосів партії Вакарчука.

Під час виборів “Голос” мав самостійне позиціонування. Було більш-менш зрозуміло, чим вони відрізняються від “Слуги народу” і партії Порошенка. А зараз власну ідентичність втратили.

Для них проблема — як зробити так, щоб виборець зрозумів, чим вони привабливіші і відрізняються від інших політсил”, – сказав експерт.

Інші парламентські партії сподіваються на дочасні вибори, каже політолог.

Тимошенко намагається стати найпомітнішим опозиційним лідером. Перейшла від співпраці з СН до різкої критики. Щоб отримати бонуси на місцевих виборах. Можливо, як і партія Порошенка, сподівається на дочасні парламентські”, – говорить Фесенко.

Водночас у “Слузі народу” є серйозні проблеми з внутрішньою дисципліною, каже експерт.

“Низка депутатів схильні до надмірного й епатажного самопіару. Демократію у фракції розвивати треба, але потрібне й посилення відповідальності окремих “слуг”.

Розгляд і голосування земельної реформи буде непростим. А для конституційних змін партія влади повинна домовлятися з іншими фракціями, щоб назбирати голоси”, – каже Володимир Фесенко.