Вихваляв Путіна за анексію Криму: російському співаку заборонили в’їзд в Україну

467

Служба безпеки заборонила в’їзд в Україну російському співаку Валерію Сюткіну, який назвав анексію Криму «блискучою» операцією президента РФ Володимира Путіна «з відновлення справедливості».

Результат пошуку зображень за запитом "валерий сюткин"

Про це повідомляє пресслужба відомства, передає Дивись.info.

«СБУ заборонила в’їзд російському співаку Валерію Сюткіну через його висловлювання щодо “доцільності” анексії Криму в ефірі одного з телеканалів РФ», – йдеться у повідомленні пресслужби У Службі безпеки пояснили, що ухвалюють рішення про заборону у разі наявності інформації про дії іноземця, які несуть загрозу національній безпеці України.

Окрім СБУ заборонити в’їзд також можуть інші держоргани, зокрема Державна прикордонна служба. Сам Сюткін заявив, що він збирався заїжджати.

«Я й не збирався в’їжджати. Вони самі призначають концерти, самі забороняють. Я до цього ніякого відношення не маю. Що зробити? Зараз не час, будемо чекати, коли політична атмосфера дозволить», — прокоментував співак заборону російським ЗМІ.

У разі порушення правил перетину кордонів України, зокрема адміністративної межі з Кримом, питання розглядається Держприкордонслужбою.

Якщо є інформація щодо іноземних артистів, які порушили правила перетину кордонів України, але публічно не підтримували агресію проти країни, СБУ передає її до Держприкордонслужби.