Біатлоністка української збірної стала найточнішою на Кубку світу

Біатлоністку Дар’ю Блашко визнали найточнішою у стрільбі на Кубку світу в сезоні 2019-2020.

Результат пошуку зображень за запитом "Дар'я Блашко"

Блашко стала лідеркою за відсотком точності стрільби за підсумками шести етапів Кубка світу. Відсоток влучань спортсменки – 90,1%. Українська спортсменка зробила 142 постріли, із них влучила в ціль 128 разів, повідомляє “Трибуна”.

Дар’я Блашко – білоруска, яка перейшла в українську збірну.

У десятку найкращих увійшли ще дві українки: Віта Семеренко, яка посіла третю позицію, та Юлія Джима – сьоме місце.

Олена Підгрушна опинилася на 19-й сходинці, Валентина Семеренко – на 41-й, Анастасія Меркушина – на 55-й.

Нагадаємо, на етапі Кубка IBU український дует Віталія Труша та Юлії Журавок став найкращим із точності стрільби на вогневих рубежах, утім у швидкості трохи поступився, тому фінішував третім.

Раніше українська біатлоністка Олена Підгрушна взяла золоту медаль на Кубку Австрії, який відбувся у Гохфільцені. Вона змагалася в індивідуальній гонці серед жінок. Цікаво, що перший турнірний день відзначився незвичайним видом програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по кілометру кожне, зі штрафом 15 секунд за промах.