До Винниківського озера планують запустити трамвай

801

Біля Винниківського озера збудують 12 котеджів з медпунктом, а також підведуть трамвайний маршрут зі Львова.

У Львівській ОДА оприлюднили детальний план території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту м. Львова на території Львівської міської ради по вул. Личаківській у районі Винниківського озера, передає видання Варіанти.

Згідно з проектом, неподалік Винниківського озера на території площею 1,95 га планують збудувати 12 дачних будинків висотою 1-2 поверхи з мансардою. Для кожного будинку передбачена окрема земельна ділянка, зокрема 9 будинків збудують на площі по 0,0640 га, а 3 інші ділянки – по 0,0882 га. Планується, що в дачному кооперативі проживатиме близько 35 мешканців.

За даними ДПТ, на проектованій території облаштують сміттєвий майданчик, автостоянку, медпункт та магазин. Також проектом передбачено відведення території для розташування дитячих, спортивних та відпочинкових майданчиків. Оснастять квартал сучасними джерелами екологічно чистої альтернативної енергетики, зокрема сонячними панелями та колекторами, тепловими насосами та рекуператорами повітря.

Передбачається, що всі ділянки використовуватимуть для рекреації, тимчасового перебування та тимчасового проживання із будівництвом будинків.

Для збудованих будинків запроектовано встановити шумозахисний екран вздовж автодороги, таким чином, щоб забезпечити відстань не менше 25 м до краю проїзної частини. На перспективу передбачається трасування трамвайного маршруту, що поєднуватиме м. Львів та м. Винники.

У кварталі передбачено озеленення та благоустрій території, а також використання газонних решіток з трав’яним покриттям для автостоянок.

Детальний план хочуть реалізувати протягом 7 років, однак перший етап планують виконати протягом 3 років. Спочатку будуватимуть дачні будинки та інфраструктуру.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться о 18:00 год 23 січня за адресою вул. Підвальна, 4 в приміщенні будинку архітектора “Порохова вежа”. Також до 13 лютого мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.