Львів’янка Софія Яремчук перемогла у напівмаратоні в Італії

Днями в італійськомі Терні відбувся напівмаратон Terni Half Marathon. Першою у жіночому забігу стала львів’янка Софія Яремчук. Вона подолала 21 097 метрів за годину та 10,33 хвилини.

Про це повідомляють на сайті змагань, передає Український інтерес.

Цікаво, що такий результат став найкращим у кар’єрі українки на цій дистанції. Вона, до слова, перемагає у цій гонці вже вдруге.

“Я дуже рада, що знову змогла виграти цю гонку. Але мені було дуже холодно. Після 15-ти кілометрів було відчуття, що біжу в кризі. Але все пройшло дуже добре”, – поділилася враженнями Яремчук.

Загалом у напівмаратоні 12 січня взяли участь понад 600 учасників із 16 країн.

Українські спортсменки вдало розпочали цьогорічний олімпійський сезон. Зокрема, вдало виступили наші дівчата на турнірі Karate 1 Серії А, що відбувався у чилійському Сантьяго – Анжеліка Терлюга взяла “золото”, а Галина Мельник виборола бронзову медаль.

А от шаблістка Ольга Харлан Ольга Харлан тріумфувала на етапі Кубка світу з фехтування в канадському Монреалі. У фінальному поєдинку вона перемогла росіянку Ольгу Нікітіну.