Секретар Пустомитівської міськради заявив на себе в поліцію через неправильне паркування

685

Секретар Пустомитівської міськради Андрій Жидачек заявив на себе в поліцію після порушення ПДР. Фотографії неправильно припаркованого автомобіля Андрія Жидачека з’явились вранці 25 грудня в місцевій групі на Facebook. За кілька годин після цього сам Андрій Жидачек повідомив, що вже написав на себе скаргу у поліцію і отримав постанову за порушення ПДР.

Автомобіль секретаря Пустомитівської міськради сфотографували у вівторок, 24 грудня, біля місцевого ресторану «Кумпанія», що розташований поблизу відділу поліції. На цьому ж місці сфотографували ще чотири припаркованих з порушенням ПДР авто, що належать депутатам Пустомитівської міськради – Наталії Житницькій, Івану Бешлею, Володимиру Рубасі та Володимиру Голубу, передає Zaxid.net.

За кілька годин після публікації фотографії порушень Андрій Жидачек повідомив, що з самого ранку пішов до поліції, щоб написати на себе заяву. «Добровільно повідомив на себе у поліцію щодо порушення правил дорожнього руху, а саме неправильне паркування по вул. Т. Шевченка у Пустомитах. Також добровільно поїхав, щоб отримати постанову про порушення», – вказано у повідомленні Жидачека на сторінці Пустомитівської міськради.

Він також уточнив, що це його перше порушення Правил дорожнього руху, що потрапило в базу поліції.

Вчинок Андрія Жидачека хоч і незвичний, однак не унікальний – за кілька днів до цього аналогічним чином зробив і депутат Львівської міськради від Української Галицької партії Тарас Чолій, чиє порушення ПДР також сфотографували і поширили в ЗМІ. У день сесії Львівської міськради Чолій також припаркувався з порушенням ПДР і після того, як про це написали львівські ЗМІ, пішов у поліцію. У розмові із ZAXID.NET депутат також зізнався, що навряд чи би заявляв на себе в поліцію, якби його порушення не сфотографували і це не стало б резонансним.