Куди поїхати зі Львова кататись на сноуборді чи лижах: огляд найближчих гірськолижних курортів

Всі гірськолижні курорти обіцяють незабутні враження, хороший настрій й все таке інше. Залишилось тільки вибрати.

Редакція 032.ua традиційно підготувала огляд найдоступніших місць для активного зимового відпочинку: де можна покататися на лижах, сноубордах та сноутюбах біля Львова у 2019 році та скільки це коштуватиме.

“Казкова поляна”

undefined

Цей гірськолижний комплекс пропонує найширший список послуг для зимових видів відпочинку. Не вмієте кататись? Не страшно, вас навчать у спеціальній школі. Вмієте кататись? Ласкаво просимо на трасу протяжністю 900 метрів з одним бугельним підіймачем. Забули якусь дрібничку чи взагалі не маєте з собою спорядження? Одразу на місці все можна взяти на прокат. Хочеться пустувати? Завжди є сноутюби.

Особливість оплати – не за час катання, а за кількість спусків, під що працює тутешня система абонементів. Однак не забудьте уточнювати ціни на сайті, адже вартість послуг міняється залежно від календаря.

“Казкова поляна” розташована у селі Поляна Миколаївського району, пів години зі Львова автівкою (35 км). Зі Львова туди можна доїхати 228 автобусом, з автостанції на Стрийській.

Години роботи: кожен день з 10:00 до 19:00 (з 09:00 до 20:00 у вихідні).

“Буковиця”

“Буковиця” в Бориславі біля Трускавця працює з 2016 року. З того часу охочі до зимового відпочинку можуть покататись тут на лижах та сноубордах (від 80-100 грн – до 2500), спуститися з гори на надувних санчатах (від 150 грн за 1 год), відвідати місцеві екскурсі, оглянути місцевість на підіймачі (50-80 грн) та записатися в лижну школу: як індивідуально, так і в складі груп з різною кількістю учасників).

Результат пошуку зображень за запитом ""Крутогір""

Курорт влучно розмістився неподалік таких містечок як Борислав, Трускавець та Східниця, в яких можна лишитися на довший час.

Години роботи: 10:00 – 17:00 у будні, 09:00 – 17:00 у вихідні

Дістатися зі Львова складніше через довшу відстань, однак на сайті представлений детальний план кількох можливих маршрутів.

“Чарівні озера”

Пов’язане зображення

Найближчим серед усіх курортів є тренінговий центр Майдан “Чарівні озера” – 25 кілометрів від Львова. На сайті курорту сказано, що місцеві ландшафти нагадують “карпатсько-альпійські”, а сам комплекс розраховано на 100 осіб. Неподалік можна відвідати Головний європейський вододіл, який ділить континент вздовж на дві частини – “північну” й “південну” умовно.

Територія облаштована тенісними кортами, футбольним, волейбольним та дитячим майданчиками. Якщо їхати влітку, то є можливість рибалити, але взимку, щоб зігрітися, можна розважити себе та друзів більярдом та сауною з басейном.

До бази відпочинку можна доїхати зі Львова 295 маршрутним таксі з Автостанції №2 до Крехова, а звідти вже недалеко до “Чарівних озер”.

Години роботи краще уточнювати за номерами телефону: +38-032-297-30-07 – адміністратор, або +38-032-297-34-62 – диспетчер.

“Крутогір”

Пов’язане зображення

Цей курорт запевняє, що ідеально підходить тим, хто тільки вчиться кататися на сноуборді чи лижах. Звідси ж, до речі, можна вирушити до найвідоміших курортів “України”. Неподалік – парк “Сколівські Бескиди”, трохи далі – історичний Борислав з нафтовидобувними вишками.

Що пропонується: кілька трас, бугельний підіймач, мультиліфт, можна також пройти індивідуальні заняття с інструктором, взяти спорядження напрокат. Трішки екстриму – на території бази немає готелів чи хостелів, однак є можливість взяти на прокат намет, каримат і спальний мішок.

На курорт краще за все їхати через Східницю чи Трускавець, а до них – залізницею. Відстань “Львів – Східниця” – 120 кілометрів.

Траси гірськолижного курорту “Славське”

Результат пошуку зображень за запитом "славське лижі"

“Славське” взагалі масштабне місце для будь-якого відпочинку. Але якщо зимові види, то в доступі для відпочивальників багацько трас, на будь-який рівень: і для туриста-новачка, і майстрів спорту. На трасах працює загально 20 підіймачів, 2 з яких – канатно-крісельні дороги, решта 18 – бугельні. Однак черга на вихідні може тривати й по 20 хвилин. Прокат лижного комплекту – від 50-150 грн в день, сноубордів – від 70 грн.

Найрізноманітніші траси можна знайти на горі Тростян, з них 6 – міжнародного рівня. Крісельна дорога у 2 сторони, наприклад, 210 грн.

А на горі Погар пів дня катання коштує 200 грн, повний – 300. Для дітей діють знижки. А от на горі Високий Верх кататися коштує трохи дорожче – 400 грн. Знайти житло в Славському не так складно через велику кількість готелів та хостелів. В середньому, зняти кімнату коштує від 130 гривень і більше.

Їхати в Славське краще електричками, якщо немає власного транспорту.

Нагадаємо, що активно проводити час на морозному свіжому повітрі можна й не на гірськолижних курортах, а й в центрі Львова. Наприклад, можна сходити на ковзанку – у місті Лева їх 4.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!