Операція “Новорічна ялинка”: як штрафуватимуть браконьєрів?

654

На Львівщині розпочалася операція “Новорічна ялинка”, щоб попередити проведення самовільних рубок

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської ОДА.

Рейдові групи у складі державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та поліцейські здійснюють патрулювання у лісових угіддях та на шляхах реалізації.

“Представники рейдових груп здійснюють перевірку документів на право придбання та реалізації новорічних ялинок, а саме товарно-транспортні накладні встановленого зразка з відповідними відмітками відвантажувача, виданої лісогосподарськими підприємствами. Згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення за кожне незаконно вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту дерево накладається штраф на фізичних осіб в розмірі від 510 до 1020 гривень, на посадових осіб від 2550 до 5100, а також збиток в розмірі 498,47 гривень”, – йдеться у повідомленні.

У Львівській ОДА нагадають, що порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень – 1700 гривень). А ті самі дії вчинені в межах природно-заповідного фонду – штраф від 100 до 215 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 гривень до 3655 гривень).