“Слуги народу” отримують гроші у конвертах: Скороход зробила заяву

700

Анна Скороход, яку на закритому засіданні фракції “Слуга народу” виключили з лав партії, підтвердила отримання нардепами політсили грошей у конвертах за голосування.

Заяву вона зробила у п’ятницю, 15 листопада, повідомляє кореспондент OBOZREVATEL із Верховної Ради.

“Повірте, все, що відбувається, ви все бачите. Ви самі бачили й зафіксовані були випадки передачі конвертів і всього іншого, ви самі все це знаєте”, – заявила Скороход.

Вона наголосила, що сама конвертів не отримувала, а голосувала так, як її просили люди.

“Які хабарі, хлопці? Мені зараз розповіли, що я пропонувала по $3 тис. Тут зарплати по 5 тисяч у конвертах, а ви кажете $3 тисячі за рішення у комітеті? Не смішіть мене”, – сказала Скороход.

Водночас нардепка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук назвала заяви Анни Скороход про отримання депутатами додаткової заробітної плати “у конвертах” помстою керівництва фракції за виключення.

“Давайте ми говоритимемо фактами. Анна Скороход також мала надати факти. Якщо вона знає, що такі зарплати “у конвертах” є і навіть називає суму, то вона, напевно, знає більше, ніж всі ми разом взяті. Я не знаю про це, я голосую і ви бачите, як я голосую: я часто утримуюся, часто критикую відверто і публічно, або підтримую теж відверто і публічно, – і це ніяк не впливає. Ця інформація з її особистих суджень”, – заявила Верещук, передає “Інтерфакс-Україна”.

Вона додала, що треба запитати саму Скороход, чи є у неї факти отримання додаткових виплат депутатами.

“Сьогодні це виглядає як помста фракції або помста тим людям, які є керівництвом фракції, і я не хочу брати в цьому участі. Закликаю всіх не брати в цьому участі, бо насправді це лише битва пліток і чуток. Нічого хорошого фракції і суспільству це не принесе”, – зазначила Верещук.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що народні депутати України від партії “Слуга народу” отримали зарплати “у конвертах” загальною сумою 1,6 млн доларів, які проходять без сплати податку.