У мережі показали нові переписки Яременка з десятком жінок

4218

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Богдан Яременко, довкола якого розгорівся скандал через переписку в стінах Верховної Ради про інтимні послуги, протягом двох місяців спілкувався з різними дівчатами.

Видання “Букви”, яке показало перші повідомлення, ще з вересня спостерігало за парламентарієм і зуміло зняти близько десяти бесід в його телефоні, передає Обозреватель.

Зокрема, 29 жовтня, Яременко обговорював зустріч з однією зі своїх пасій. “Привіт. Я не тільки не передумав, але ще в суботу запропонував зустрітися і перейти для полегшення спілкування в Вотсап або Вайбер. Навіть телефон залишив. Зустрітися можемо завтра ввечері або в четвер”, – написав він.

Пізніше у дівчини на ім’я Ельвіра нардеп цікавився, яким напоям вона віддає перевагу. “Під настрій. Вино, віскі, шампанське”, – відповіла вона.

Не відкладав Яременко телефон і під час голосування. Натискаючи на пульт, він переглядав профіль 32-річної жінки на ім’я Аліна на сайті знайомств “Мамба”. Вона вказала у своїй анкеті, що серед пріоритетів бачить побачення, стосунки ж не розглядає.

Водночас парламентарій спілкувався з дівчиною, яка в месенджері Facebook була підписана як Анна Степаницька. Вона надіслала нардепу фотографію і похвалилася, що купила “комбез”.

Спливла також переписка Яременка з жінкою на ім’я Галина, з якою у нього раніше були стосунки. Після ніжних повідомлень вона попросила нардепа допомогти купити квартиру – дати їй 10 тисяч доларів. “Це вище моїх можливостей”, – відповів нардеп.

Крім цього, в мережі було опубліковане листування політика з пранкером “Джокером”, який спілкувався з народним обранцем під виглядом генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Судячи з повідомлень, які були опубліковані на Telegram-каналі “Джокера”, партія не знала про розведення військ на Донбасі. Так, “слуга” визнав, що на його телефоні зберігалася частина листування про зовнішню політику, “яка багато чого пояснює”.

“Наприклад, там буде зовсім очевидно, що ми не знали про розведення”, – уточнив Яременко.

Коментуючи скандал за трибуною парламенту, політик пригрозив кримінальною відповідальністю журналістам, які оприлюднили його особисте листування. Він також вибачився перед своєю сім’єю, президентом і колегами.

Про інцидент висловилася колишня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, назвавши “дві проблеми” нардепа.