Те, на чому президент Володимир Зеленський на виборах критикував Петра Порошенка, стало основою його кадрової політики.
Про це Gazeta.ua сказав політолог Миколи Давидюк.
“Офіс президента стикнувся з надзвичайним кадровим голодом. Не можуть його перемогти. Найбільша кадрова помилка Зеленського, що його бізнес-партнер і наставник Коломойський став консультантом, який визначає, хто в Кабміні “дебіл” і кому що робити.
Коли команда Зеленського йшла на вибори, то не до кінця розуміли що таке держава. Партія “Слуга народу” була виключно віртуальною. Реального кадрового наповнення не було. А ті, хто були експертами, у дуже малій кількості потрапили у владу.
Проблема у тому, що бізнесові рамки намагаються одягнути на державне управління. Думають, що можна так, як у “Квартал” набирають авторів чи на “Ліги сміху” команди. Голів ОДА чи міністрів не можна набирати, як продавців квитків на шоу. І проект “Ліфт” і пошуки прем’єр-міністра в інтернеті (у лютому кандидат у президенти Володимир Зеленський оголосив у мережах про відкриття вакансій прем’єр-міністра, генпрокурора, голови СБУ, міністрів закордонних справ і оборони. Gazeta.ua) — це мікс безпорадності і піару.
У проекті “Lift” дійсно є непогані елементи, які можна використати у держуправлінні. Зокрема перевірки, залучення фахівців із роботи з персоналом. Країна хоче, щоб у влади це вийшло і соціальні ліфти почали працювати. Бо поки бачимо Сівоху, який став радником секретаря РНБО. І так само по багатьох посадах, де друзі, куми, однокласники, ті, хто набирався без проекту. Тоді питання: “Lift” працює на весь державний апарат чи для якихось нецікавих посад, на які ніхто не хоче йти. І імітують таку бурну кадрову діяльність. До того ж є Національне агентство з питань державної служби. Яким чином вони пересікаються. “Lift” – це партійний проект чи державний?
За кордоном працюють цілі програми – набирають, навчають, співпрацюють з людьми пожиттєво, із початком роботи до виходу на пенсію. Люди розуміють, скільки вони зароблятимуть, де відпочиватимуть, коли майбутнє розписане і є перспективи росту.
Те, на чому Зеленський критикував Порошенка, стало основою його кадрової політики. Довіряє тільки своїм. У Петра Олексійовича теж були міністри-реформатори, але ті завжди були аутсайдерами. Коли міністра економіки називають”дебілом”, то це така собі демонстрація відношення до не своїх.
Не проводять позачергові місцеві вибори теж через брак кадрів. Під час президентської і парламентської кампанії імітували, що мають професіоналів, великі кадрові резерви, яких насправді не було”, – каже Микола Давидюк.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!