Ділили субвенції: в Раді влаштували бунт через бюджет України на 2020 рік

0

Під час обговорення проекту бюджету України на 2020 рік депутати Верховної Ради влаштували скандал через розподіл субвенцій місцевим бюджетам.

Про це повідомляє джерело OBOZREVATEL. За його словами, депутати “бунтують і готові зняти прем’єра”.
Обсяги регіональних субвенцій, запитані парламентаріями

Обсяги регіональних субвенцій, запитані парламентаріями

Парламентарії залишилися незадоволені рішенням бюджетного комітету парламенту і зажадали внести правки до держбюджету з урахуванням власних пропозицій щодо розподілу субвенцій місцевим бюджетам, стверджує джерело.

“Нардепи незадоволені діями комітету. Заявляють, що не голосуватимуть до прийняття поправок. Навіть пропонують зняти прем’єр-міністра”, – зазначає джерело.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів зареєстрував у парламенті проект бюджету України на 2020 рік, що передбачає доходи в сумі 1,079 трлн грн.

  • Бюджетний комітет Ради разом з керівництвом Міністерства фінансів та Рахункової палати обробили близько 2 тисяч пропозицій нардепів по бюджету.
  • Для їх обліку необхідно додатково близько 1,9 трлн грн.
  • Комітет вирішив рекомендувати парламенту прийняти законопроект у першому читанні з урахуванням пропозицій депутатів.
  • У вересні Кабінет міністрів зареєстрував у парламенті проект бюджету України на 2020 рік, що передбачає доходи в сумі 1,079 трлн грн, витрати – 1,170 трлн грн, граничний обсяг дефіциту – 95 млрд грн, або 2,09% ВВП, державний і гарантований державою борг – 54 , 1% ВВП