“О Господи, до чого ми дійшли! Жах підкрався непомітно… Зачиняються всі двері” – Лія Ахеджакова про владу в Росії

0
1834

Російська актриса Лія Ахеджакова, яка є затятим противником політики Путіна щодо України, розповіла, що війна Росії і Україні стала для неї несподіванкою.

Про це вона розповіла в інтерв’ю OBOZREVATEL. За її словами, до неї “непомітно підкрався цей жах, який в ненормативній лексиці має адекватну назву про те, що непомітно підкрадається”.

Вона згадала російських опозиціонерів, які в різні періоди і в різних конфліктах, боролися з політикою російської влади.

“Політковська, Нємцов, Щекочихін, Естемірова, Старовойтова, Юшенко … О Господи! Є ще справа історика Дмитрієва. Приголомшлива людина, краєзнавець з Петрозаводська, найвідоміша в світі особистість. Відновив десятки тисяч імен людей, розстріляних без суду і слідства під час більшого терору в Карелії. його принизили, назвали педофілом, хоча в його відношенні був виправдувальний вирок, але справу поновили, знову і знову знущаються над цією людиною, який повернув сім’ям імена їхніх загиблих рідних”, – сказала Ахеджакова.

Вона додала, що вони тепер можуть приїхати і поклонитися праху замучених родичів, які лежать в землі, – мученикам сталінського терору.

Також за словами Ахеджакової, політика влади в Росії не може стати більш миролюбною.

“Проблема в тому, що опорою і захистом від населення стала величезна армія силовиків, які зараз вершать долі. Не знаю, як це зміниться, але цього, звичайно, прийде кінець. Тоді всі ці пропагандисти з наших каналів швидко перебудуються, поміняють інтонацію, поміняють погони, голос і імена на інші і також чудово вбудуються в нову систему і заговорять іншим голосом”, – додала актриса.