Зеленський назвав помилку Порошенка, яка “шокувала Європу”

0
11120

Президент Володимир Зеленський заявив, що його попередник Петро Порошенко намагається організувати новий майдан, тому що проти розведення військ на Донбасі. І від цього європейські партнери України в шоці.

Джерело: зустріч Зеленського із журналістами на фудкорті у Києві в четвер, Українська правда.

Пряма мова: “Помилка Порошенка тільки в одному – йому здається, що він може бути лідером іншого майдану. І він готовий (до нього), ви ж бачили заяву і самого Штайнмаєра, і німецької сторони, і французької сторони, і багатьох європейських ЗМІ – вони в шоці, тому що його риторика міняється, як і змінився його статус”.

Деталі: За словами Зеленського, Порошенко проти розведення військ на Донбасі, а також проти “формули Штайнмаєра”, бо вона таке розведення передбачає. І екс-президенту здається, що з цього приводу він може зібрати новий майдан.

Пряма мова: “Єдине, що він забуває, що він уже не президент. Навіть не те що він забуває, я боюсь, що він у це не вірить. На фізичному рівні є проблеми”.

Більше деталей: На думку Зеленського, для цього Порошенко підбурює людей, і своїми ЗМІ, і своїми діями.

Президент запевнив, що він не боїться акцій протесту, і якщо вони почнуться, “кровопролиття не буде”.

Пряма мова: “З приводу в цілому майдану – я нічого цього не боюся. У будь-який момент, якщо суспільство не захоче, щоб я не був президентом, кровопролиття не буде”.