Кинула заради Зеленського: Мендель розповіла про зміни в особистому житті

277

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель порвала стосунки з хлопцем через роботу.

У цьому вона зізналася під час інтерв’ю виданню Йод.media, уточнивши, що не мала можливості приділяти цій людині час через зайнятість, – пише obozrevatel.

“Нещодавно вони (стосунки) розвалилися. Так трапилося, тому що графік прессекретарки абсолютно не вписувався в уявлення цього чоловіка про те, якими мають бути стосунки. Наприклад, що ти прокидаєшся, снідаєш чи ідеш на якийсь круасанчик, і маєш якісь повноцінні вихідні, що можеш приділити людині цілий день. На моїй роботі такого не може бути”, – пояснила вона.

Юлія Мендель і Володимир Зеленський

За словами Мендель, у неї на роботі трапляються такі моменти, коли потрібно написати текст посеред ночі, а у вихідний день можуть викликати до ОП.

“Мені подобається ця робота: я бачу, що маю енергію її виконувати й мені подобається працювати з інформацією. Розумію, що все-таки інформація може нести в собі багато того, що змінює суспільство та змінює підхід до президентства, змінює імідж президента, мій та Офісу в цілому. Але в парі було багато образ, ми якийсь час намагалися бути разом, але не витримали. Зустрічалися рік”, – розповіла прессекретарка Зеленського.

Зараз у житті Мендель, крім роботи, є двоє котів, які залишилися після невдалих стосунків. Кішку, яка виявилася вагітною, вона з хлопцем підібрала в 2015 році та назвала тваринку Марусею. Три дні після того вона народила.

Мендель та її кіт

“Ми знайшли домівку для чотирьох, а одне кошеня залишилося у мене. Я назвала його Хуліган із тим натяком, що міг би й собі знайти родину. Вони дуже милі, хоча ми довго звикали одне до одного. Так вийшло, що з хлопцем ми розійшлися, а коти залишилися зі мною”, – підсумувала вона.