Богдан: Окремі політсили намагаються дестабілізувати ситуацію

250

Деякі політичні сили намагаються дестабілізувати ситуацію в країні.

Про це сказав керівник Офісу президент Андрій Богдан в інтерв’ю BBC, – пише Газета.юа.

“Існують два протилежні за ідеологією, але спільні за цілями, крила українського політикуму, які намагаються дестабілізувати ситуацію в країні та дуже мріють про погіршення становища чинної влади.

Відповідно, методи їхньої роботи не змінилися за останній рік, вони роблять те, що вони звикли робити. Тому, відповідно, президенту потрібна охорона. Ми всі сильно ризикуємо, демонструючи відкритість.

Я не хочу вживати слово переворот, але дестабілізація ситуації – так”, – заявив він.

Найцікавіші цитати.

Про Зеленського

“Ви недооцінюєте президента. Всі рішення приймає президент. У нас є домовленість, і вона дотримується вже понад рік: ми всі визнаємо право Володимира Зеленського приймати рішення. При цьому він визнає наше право висловити свою думку”

Про зустріч із Коломойським у кабінеті президента

“У нас була проблема, пов’язана з енергетичною незалежністю України. Один із пунктів – мітинги під “Укренерго” працівників феросплавних заводів Коломойського.

Щоб зрозуміти глибину цього процесу, глибину собівартості та глибину ціни на електроенергію для промвиробників, скликали таку нараду. Я розумію, що кликати директора якогось підприємства немає сенсу. Треба кликати ту людину, яка приймає рішення.

Була спільна думка: а чому ми маємо ховатися? Чому ми маємо увечері їхати на якісь заміські дачі, сидіти в якихось темних кімнатах темного ресторану. Ми чесні перед суспільством, ми нічого не порушуємо”.

Про Зеленського і Путіна

“Те, що я знаю, – було три телефонних розмови, суть та інтонація цих розмов дають мені надію на завершення військового конфлікту”.

Про соцдослідження

“Все, що ми робимо, робимо на підставі соціологічних досліджень. Ми нічого не робимо, поки не впевнимося, що суспільство цього вимагає.

Я розумію, що в майбутньому на нас, напевно, чекають непопулярні кроки, але поки що ми так будуємо і свою виборчу кампанію, і політику”.

Про розпуск ЦВК

“Вони виключили кандидата в народні депутати Куницького по Харківському округу, де йшов Грановський. Це чисто політичне рішення.

І я точно знаю, хто і як лобіював це рішення.

За такої історії не має права ЦВК далі створювати політику в Україні, контролювати вибори.

Фракція БПП, яка контролює в цьому складі ЦВК 70% місць”.

Про “божевільних” у фракції “Слуга народу”

“Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи – це формувати з них команду.

Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, у кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини. Хтось себе відчуває твариною – що ж ми можемо зробити.

Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї мети – ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди, мабуть, ми розцінюватимемо його ворогом”.

Про Порошенка

“Петро Олексійович Порошенко в моєму особистому рейтингу у глибокому негативі. Знаєте, чому? Він прос..в п’ять років нашої держави.

Він розповідає, як все тяжко, як неможливо, як то одне заважає, то інше. А маючи повноту влади, абсолютну концентрацію влади 2014-го, так її прос..ти за півроку – я не розумію”.

Про ринок землі

“Якщо це моя власність, чому я її не можу продати? Давайте ще введемо обмеження на право власності на квартири: вона у тебе є, але ти не маєш права її продавати. А чому?

Хто точно незацікавлений (у знятті мораторію. – Gazeta.ua) – це власники великих агрохолдингів. Вони довгими роками вибудовували інформаційну політику, що це зло – приїдуть якісь американці, китайці та куплять всю цю землю. Але землю ти не вивезеш, неважливо, хто її власник. Якщо актив в Україні – завод, фабрика, земля, – то податки платитимуться тут, і земля все одно завжди залишатиметься в Україні”.

Про вибори мера Києва

“Кандидатур багато. Може, я навіть піду.

Я ніколи над цим серйозно не задумувався, але останні події показали, що аудиторія бачить опонентом Кличка Богдана. Я вважаю, що для мене це спуститися на декілька сходинок униз. З іншого боку, я свою функцію вже майже виконав – як перша ступінь ракети, яка виводить її на орбіту, – я вже її майже вивів. І мені треба зайнятись чимось серйозним.

Ні, я шуткую, звичайно. Але чому б і ні?”.