Менше СМСок, більше законів! Виступ Зеленського в Раді

320

29  серпня відбувається перше урочисте засідання Верховної Ради 9 скликання. Новообрані депутати вже склали присягу, Дмитро Разумков офіційно став спікером нового парламенту.

Про це пише: Українська правда

Прем’єр-міністром України був призначений Олексій Гончарук, невдовзі має бути затверджений склад нового Кабміну.

Під  час засідання президент Зеленський звернувся з промовою до новоспечених народних депутатів. “Українська правда” наводить повний текст його промови. 

Звертаюсь до вас, народні депутати: давайте більше працювати, давайте голосувати. Я вас дуже прошу, народ чекає. Менше СМСок, більше законів, будь ласка. Ми всі чекаємо!

Вітаю Верховну раду 9 скликання зі вступом до повноважень і початком роботи. Це дійсно незвично бачити цю залу заповненою. Хочеться, щоб так було завжди, а не тільки коли фуршет з  нагоди урочистого засідання. Працюйте і швидше буде фуршет.

Дорогі українці! Нещодавно минуло 100 днів моєї президентської каденції. Було багато різних оцінок. Але повірте, найкритичнішу оцінку я даю сам собі.

Цей період можна назвати тихою прогулянкою у сутінках, з включеними фарами та на першій швидкості. Це правда. Я впевнений,  що зараз країна нарешті зможе увімкнути 5-ту швидкість, і впевнено рухатися шляхом змін.

Я дуже радий, що у нас з’явився парламент, який готовий дійсно працювати. Не займатися популізмом, не завалювати важливі рішення тисячами безглуздих поправок, а втілювати реальні реформи, на які втомилися вже чекати і громадяни України і весь цивілізований  світ.

Я  щасливий,  що найближчим  часом з’явиться дієздатний та ефективний уряд, який представить програму дій до затвердження річних інвестиційних програм міжнародних інвесторів. А отже Україна буде у  фокусі їхньої уваги.

Шановні депутати! Скажу вам відверто, вітати вас було б певним злорадством. Рівень довіри до нового парламенту – величезний. А  отже рівень відповідальності та очікувань ще більший.

Перед вами цілий ряд викликів та завдань. Це і впровадження народовладдя, і довгоочікуване зняття депутатської недоторканності, і закон про імпічмент.