Українські дефлімпійці завоювали титул віце-чемпіона світу з боулінгу

206

З тріумфальною перемогою повернулася в Україну національна дефлімпійська збірна команда з боулінгу, яка щойно завершила змагання на чемпіонаті світу з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху, який з 1 по 12 серпня 2019 року проходив у місті Таоюань (Тайвань, Республіка Китай).

У доробку українських дефлімпійців:  3 золоті, 1 срібна та 6 бронзових нагород та друге місце у загальнокомандному заліку, повідомляє Вголос з посиланням на  Національний комітет спорту інвалідів України. 

Після яскравих двох золотих нагород українських дуетів (чоловіки та жінки) у виконанні Вадима Данилюка та Владислава Яловеги, Дарини Величко та Алли Д’яченко,  українцям вдалось вибороти ще одне золото в командних змаганнях (чоловіки). Це була потужна перемога у виконанні Яловеги Владислава (Полтавська обл.); Данилюка Вадима (Одеська обл.); Щербакова Дмитра (Одеська обл.); Майера Ростислава (м.Київ); Дідоренка Назара (м.Київ); Трубіна Сергія (Запорізька обл.).

Жіноча збірна команда України з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху у складі  Ковальчук Катерина (Полтавська обл); Д’яченко Алла (Одеська обл.); Величко Дарина (м..Київ); Жукова Анжеліка (Одеська обл. ); Болтовніна Олена (Запорізька обл. ); Семизенко Викторія (Одеська обл. ) стала бронзовими призерами чемпіонату світу з боулінгу.

Крім того бронзова нагорода також і у жіночої трійки.  Українське переможне “жіноче тріо”:
– Семизенко Вікторія (Одеська обл.);
– Ковальчук Катерина (Полтавська обл.);
– Болтовніна Олена (Запорізька обл.).

В останній день чемпіонату, в «майстер фіналі» – найважчому етапі змагань, дві україночки вибороли срібну та бронзову нагороди: Жукова Анжеліка (Одеська обл.) – срібло та Ковальчук Катерина (Полтавська обл.) – бронза.  До речі, у двійки в виконанні Анжеліки Жукової та Катерини Ковальчук  є ще одна бронзова нагорода у перші дні змагань.

Також, у Катерини Ковальчук ще одна бронзова медаль в особистому заліку та бронза у категорії Women AE – ALL EVENTS  -–   це одна з найскладніших медалей, загальний залік усього турніру для кожного гравця, так як це підсумок всього турніру і нагороджуються лише троє жінок та чоловіків, це сума ігор всіх днів (сингли, пари, трійки, п’ятірки), по сумі 24 ігор даються медалі.