Богдан Дубневич програє вибори кандидатці від «Голосу»

У виборчому окрузі №118, що включає в себе Пустомитіський район і частину міста Львова, народний депутат Богдан Дубневич поступається своїй основній конкурентці – висуванці партії «Голос» Галині Васильченко. Про це свідчать попередні результати екзит-полу, який проводила відома львівська соціологічна агенція «Фама».

За даними екзит-полу (опитування виборців на виході з дільниць) станом на 19:00, за самовисуванця Богдана Дубневича проголосували 23,6% виборців округу №118, що взяли участь у голосуванні, тоді як Галину Васильченко, яку висунула нова партія «Голос», підтримали 36% виборців, – пише zaxid.net.

Інші кандидати по округу №118 станом на 19:00 (за годину до завершення голосування) значно поступаються Васильченко і Дубневичу. Відомого футболіста Артема Федецького, який балотувався від «Слуги народу», підтримали 11,6% виборців, Тарас Кльофа від «Самопомочі» набрав 9,7%. Кандидат від ВО «Свобода» Любомир Мельничук отримує 7,5% голосів виборців.

Галина Васильченко
35-річна Галина Васильченко досі не була особливо помітною на політичному небосхилі Львівщини. Вона очолює львівський міський осередок Української Галицької партії, яка на цих дочасних парламентських виборах об’єдналася з новоствореною партією Святослава Вакарчука «Голос». У 2015 році Галина Васильченко балотувалася від УГП до Львівської міської і обласної рад, проте невдало.

57-річний Богдан Дубневич вважався фаворитом на окрузі №118, де він переміг у 2015 році. Проте уже в ході цієї виборчої кампанії соціологи зафіксували незначну перевагу Галини Васильченко.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини