Ігор Кондратюк про відміну параду: А чому не можна відмовитися від переїзду Зе в екс-музей Леніна? Ціна питання – однакова

Президент Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти віддати військовим у вигляді премій.

Про це він сказав у відеозверненні в Facebook, – пише Марік.

“Зазвичай 24 серпня у нас проходить військовий парад. Такий помпезний і точно не дешевий. Краще ці гроші виділити нашим героям. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим”, – сказав Зеленський.

Відомий продюсер Ігор Кондратюк не підтима рішення президента та запропонував, де взяти кошти для премій військовим:

“А чому відмовитись потрібно від параду до Дня Незалежності, а не від переїзду тіла Зе в екс-музей Леніна? Ціна питання-то – однакова! Зекономлені для переїзду гроші – військовим на передовій.”

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!