“Сьогодні на авіарейсі Київ-Львів пожвавлення”: екс-президент Порошенко здивував українців, з’явившись на рейсовому літаку

Петро Порошенко, п’ятий президент України, зчинив переполох на рейсовому літаку, на якому летів з Києва до Львова. Так, політик обрав економ-клас, та склав компанію українцям, зробивши переліт незабутнім. Про поїздку Порошенка повідомив на власній сторінці в Facebook прес-секретар п’ятого глави держави Святослав Цеголко.

«Сьогодні на авіарейсі Київ-Львів пожвавлення. Є можливість зробити селфі. Особливо приємно, коли поважне товариство зустрічає фразою: «наш президент»», – зауважив він.

Світлина від Святослава Цеголка.

Світлина від Святослава Цеголка.

Світлина від Святослава Цеголка.

Світлина від Святослава Цеголка.

Сьогодні на авіарейсі Київ-Львів пожвавлення.Є можливість зробити селфі :))Особливо приємно, коли поважне товариство зустрічає фразою: "наш президент".

Gepostet von Svyatoslav Tsegolko am Samstag, 15. Juni 2019

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!