“Треба припиняти це збочення”: Володимир Парасюк виступив із палкою промовою у Раді

0
144

Народний депутат України Володимир Парасюк виступив із палкою промовою у Верховній Раді звертаючись до депутатів, які не хотіли голосувати за зміни у виборчому законодавстві.

Повідомляє: Факт

Далі пряма мова:

“А чого бояться ті, хто не голосував за зміну виборчого кодексу? Напевне жаба душить, що 5 років робили собі рекламу на округах за рахунок державного бюджету, а тепер від цього не буде ніякого фідбеку. Так от, хочу нагадати, що перший і прямий обов’язок Народного депутата – це не ставити лавки і вікна за кошти платників податків, а створювати справедливе законодавство, яким буде користуватись наше суспільство.

Має бути чітка політична відповідальність за дії, а не так як дехто звик, що 5 років можна паразитувати, підігравати владі, а потім сказати: «Та ні, то не я. Я тут ні до чого. Це все вони винні, а я тут вам дороги робив – оберіть мене ще раз.» Треба припиняти це збочення в нашій державі. Ми ще не Англія і не Норвегія, ми – Україна, в якій поки що процвітає політична корупція і маніпуляції. Тому, голосуючи за знищення мажоритарки, ми робимо крок вперед.

І на завершення хочу дати пораду деяким депутатам: припиніть нарешті думати, що ви незамінні.”