“Я б не радив російській владі витрачати час, намагаючись спокусити українців паспортами РФ” – Зеленський

335

Переможець на виборах президента України Володимир Зеленський заявив, що Росії не варто даремно витрачати час на спроби спокусити громадян України паспортами РФ.

Про це новообраний глава держави написав на своїй сторінці у Facebook, передає Громадське.

«Я би не радив російській владі даремно витрачати час, намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ» — зазначив Зеленський.

Водночас, він припустив, що можливо, ті, хто досі перебуває під впливом пропаганди, захоче отримати російський паспорт, а хтось, можливо, зробить це заради заробітку або ховаючись від кримінальних розслідувань.

Він акцентував увагу на тому, що відмінність України від РФ полягає в тому, що українці мають у своїй країні свободу слова і вільні ЗМІ і інтернет.

«Тому ми прекрасно знаємо, що російський паспорт надає насправді», — наголосив Зеленський.

На його думку, російський паспорт передбачає можливість бути заарештованим за мирний протест, не мати вільних і конкурентних виборів, взагалі забути про наявність природних прав і свобод людини.

«Тому не варто розраховувати, що багато українців захочуть стати «новою нафтою», на яку влада Росії намагається перетворити власний народ», — йдеться в повідомленні.

З приводу заяв президента РФ Володимира Путіна хочу зазначити наступне.По-перше, я би не радив російській владі…

Gepostet von Володимир Зеленський am Samstag, 27. April 2019