“Я обіцяю, що ніколи не підведу вас усіх” – Зеленський звернувся до українців

655

Кандидат у президенти Володимир Зеленський виступив із першою промовою після оприлюднення результатів екзит-полів.

Про це він заявив під час прямого включення на сторінці “Команди Зеленського” у Facebook – пише ТСН

“Ми зробили це разом. Дуже дякую кожному. Не буде ніякого пафосу. Просто хочу сказати дякую своїм батькам за підтримку і за те, що вони це пережили, моїй дружині за силу і витримку. Якби вона раніше почула все, що говорили, мабуть, вона б не вийшла за мене. Дякую батькам дружини, моїм дітям, усій моїй родині. Дякую усій команді, усьому штабу, кожному, експертам, юристам, волонтерам, спостерігачам, кол-центру”, – сказав він.

Реакція Зеленського на перемогу

"Я обіцяю, що ніколи не підведу вас усіх". Перша реакція і промова Зеленського після екзит-полів.Деталі тут: https://tsn.ua/politika/ya-obicyayu-scho-nikoli-ne-pidvedu-vas-usih-zelenskiy-vistupiv-iz-pershoyu-promovoyu-pislya-ekzit-poliv-1333323.html

Gepostet von ТСН am Sonntag, 21. April 2019

Окремо Зеленський подякував “пані Оксані та пані Любі, які прибирали за тими, кого перерахував вище”.

“Дякую “Кварталу-95”, правда, він може тепер називатися “Квартал-73″. Дякую правоохоронцям за чесну службу, дякую СБУ за те, що тримали мене в тонусі, дякую усім нашим військовим і волонтерам за те, що бережете Україну. Дякую журналістам, дякую усім українцям, які мене підтримали, дякую усім українцям, які зробили інший вибір. Дякую усім українцям, де б ви зараз не перебували. Я обіцяю, що ніколи не підведу вас всіх”, – додав він.

Наостанок Зеленський звернувся до мешканців країн колишнього СРСР.

“Поки я ще офіційно не президент, я можу сказати як громадянин України – усім країнам пострадянського Союзу, подивіться на нас – усе можливо. Дякую Богу” – резюмував він.