Зеленський став на коліна під час дебатів, Порошенко – за ним

Кандидат у президенти Володимир Зеленський під час дебатів на “Олімпійському” став на коліна “перед матерями, дружинами та дітьми загиблих у російсько-українській війні на Донбасі”. Петро Порошенко також опустився на коліна та поцілував прапор, який позаду нього тримала у руках одна з жінок.

Перед цим Зеленський заявив, що “звернувся до Путіна та сказав, що готовий стати на коліна, але не ставте на коліна Україну”.
Я готовий стати на коліна перед кожною матір’ю, яка не дочекалася свого сина з фронту. Я готовий стати на коліна перед кожною дитиною, який не дочекався свого батька. Я готовий зараз стати на коліна перед кожною жінкою, яка не дочекалася свого батька. І вас запрошую – сказав Зеленський.
Після цих слів Порошенко також став на коліна, проте задом до глядачів. Він поцілував прапор України у жінки позаду.

Джерело: 24.tv

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!