Мешканець Львівщини відсудив у туроператора 62 тис. грн за зрив поїздки у Туніс

Миколаївський районний суд зобов’язав туроператора OASIS Travel Ukraine повернути місцевому жителю понад 41 тис. грн за скасовану подорож до Тунісу та виплатити чоловіку 20 тис. грн моральної компенсації.

Про це повідомляє Zaxid.net

Як йдеться у матеріалах справи, 6 червня 2018 року мешканець села Дроговиж Миколаївського району лікар Богдан Ях замовив у туроператора OASIS Travel Ukraine тур до міста Хаммамент у Тунісі для себе, дружини та сина вартістю 1570 доларів (41,6 тис. грн). Тур на відпочинок Богдан Ях замовляв через посередника – турагенцію «Авіасвіт-Львів». Турпакет передбачав переліт, трансфер, проживання у готелі Club president beach and spa resort aqapark 3* та харчування.

Виліт мав відбутися 30 червня, однак за кілька днів до цієї дати Богдану Яху подзвонили представники OASIS Travel Ukraine і без жодних пояснень повідомили, що тур скасовано. Пізніше у компанії заявили, що тур не відбувся через скасування рейсу авіакомпанії Bravo і пообіцяли повернути кошти, однак не зробили цього. У зв’язку із цим Богдан Ях подав до суду.

Представники турагенції «Авіасвіт-Львів» надіслали у Миколаївський райсуд лист, у якому підтвердили, що туроператор OASIS Travel Ukraine не повернув Богдану Яху витрачених на путівку грошей. Представники OASIS Travel Ukraine до суду не з’явилися та жодним чином не пояснили своїх дій.

Під час засідання 19 лютого суддя Миколаївського райсуду Ігор Карбовнік задовольнив позов Богдана Яха та зобов’язав туроператора OASIS Travel Ukraine повернути йому 41,6 тис. грн. Окрім того, з туроператора стягнули 20 тис. грн моральної компенсації на користь Богдана Яха.

Додамо, що туроператор OASIS Travel Ukraine має 30 робочих днів, що подати на це рішення суду апеляційну скаргу.