Долучайся: Всеукраїнська акція до Дня Миколая “Кращий подарунок – життя!”

За традицією в ніч з 18 на 19 грудня діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Саме тому львів’ян запрошують долучитись до творення дива для маленьких пацієнтів львівських лікарень.

18 грудня 2018 року з 9:00 до 13:00 запрошуємо всіх у Львівський обласний центр служби крові (вулиця Пекарська, 65) на Всеукраїнську акцію до Дня Святого Миколая – “Кращий подарунок- життя!”.

Віримо, що кожен із вас готовий долучитись до доброї справи і створити омріяне диво для діток.

Напередодні свят особливо важливо поповнити запаси центру крові, адже діти, які зустрічатимуть свята на лікарняних ліжках потребуватимуть допомоги донорів.

А ще ми знаємо, що є ті, хто не може через протипокази здати кров, але дуже хоче допомогти, і у вас є така можливість. Від сьогодні і до 18 грудня ви також можете приносити різноманітну канцелярію (олівці, дитячі книжечки, розмальовки), які ми передамо для маленьких пацієнтів двох лікарень Львова:

Комунальний заклад Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» (вул. Лисенка, 31)
Комунальна міська дитяча клінічна лікарня м. Львова (вулиця Пилипа Орлика, 4)
Подарунки ви можете приносити в день акції, 18 грудня в центр крові, або ж раніше, зателефонувавши до інформаційного центру: +38 (067) 208 • 03 • 03.

В рамках акції:

добровільна безоплатна здача крові
фотозона
збір подарунків для дітей
подарункові набори-сюрпризи для кожного донора
З собою обов’язково беріть чудовий настрій!

*Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://donor.ua/events/128