Будівництво канатної дороги на Високий Замок може розпочатися наступного року

Роботи з будівництва підвісної оглядової канатної дороги на Високий Замок хочуть розпочати наступного року.

Про це повідомляє ZIK

Львівська міська рада прийняла рішення щодо намірів будівництва підвісної оглядової канатної дороги, як інвестиційного проекту без залучення коштів бюджету. Роботи з будівництва цього проекту хочуть розпочати наступного року. Наразі триває оформлення усіх необхідних документів.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Зараз триває документальна фаза підготовки інвестиційного проекту: затверджено детальний план території, завершено основні археологічні та геодезичні дослідження, завершується підготовка історико-містобудівного обґрунтування для винесення на розгляд Міністерства культури України, завершується робота над проектами утримання та реконструкції парків «Високий Замок» та «На Валах». Крім цього, міська рада здійснює інформування Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО про наміри реалізації цього проекту. Одночасно триває робота над положеннями самого інвестиційного проекту, який буде винесено на розгляд міської ради», – повідомили у мерії.

У разі успішного завершення усіх процедур, проведення інвестиційного конкурсу, початок робіт з будівництва підвісної оглядової канатної дороги можливий у 2019 році.

«Всі документи підготували відповідно до рекомендацій. Мінкультури надало рекомендації щодо подання матеріалів в ЮНЕСКО. Ми це все зробили, даємо в Міністерство культури, щоб вони скерували в Національну комісію. Це тривалі процедури: Міністерство культури має 30 днів для подачі в Національну комісію з моменту нашого подання. Національна комісія має 10 днів, щоб скерувати це в Комітет Світової спадщини, потім розглядає Комітет Світової спадщини», – розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини