Хай живе вільна Україна: Вахтанг Кікабідзе зворушливо підтримав нашу Батьківщину

254

Легендарний Вахтанг Кікабідзе на своєму ювілейному концерті звернувся до українців з побажанням.

Знаменитий грузинський кіноактор, режисер, виконавець авторських пісень Вахтанг Кікабідзе 19 липня відзначив ювілей – йому виповнилось 80 років.

Як повідомляе портал Знай.ua, крім своєї видатної творчості Кікабідзе також відомий тим, що завжди підтримував Україну. Не забув він про неї і сьогодні.

У неділю, 19 серпня, Кікабідзе дав ювілейний концерт в Батумі, на який зібралась величезна кількість глядачів. Під час виступу, актор згадав про нашу країну словами:

«Хай живе вільна Україна!»

При цьому у залі почулося пару обурених вигуків, але більшість глядачів, серед яких були українці, грузини, білоруси, прибалти, підтримали оваціями легендарного Вахтанга.

Зазначимо, що на концерті був український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон. Звернувшись з привітаннями до Вахтанга Кікабідзе, Гордон пригадав, як рівно 10 років назад, під час кривавих подій, які розвернув Путін в Грузії, актор став на сторону Тбілісі і покинув Росію, з тих пір він жодного разу не з’являвся в РФ.

«Вахтанг Костянтинович сказав: «Більш не поїду в Росію», і слово своє дотримав. Тому — Нехай живе велика єдина Грузія! Слава Україні!

І нехай цей великий грузин хоче Лирису Іванівну ще багато десятків років!», — привітав ювіляра Гордон.