Особливості натяжних стель

Натяжна стеля фото: remontu.com.ua

Зовсім недавно на будівельному ринку з’явилися натяжні стелі, але вони вже встигли стати дуже популярними серед населення. Чим же так приваблюють французькі стелі, чи варто встановлювати їх у себе вдома і чи мають вони недоліки?

Що називається натяжними стелями?

Натяжні стелі – це полотно, що являє собою поєднання поліефірної тканини і плівки ПВХ товщиною від 0,1 до 0,4 мм. Лицьова сторона стельового покриття може бути глянцевою, лакової або матовою. А оформлення залежить тільки від ідеї замовника і його планованому бюджету.

Переваги натяжних стель
У натяжних стель досить багато плюсів:

Швидкий монтаж. Натягнути полотно професіонали можуть буквально за кілька годин (в залежності від площі кімнати). При цьому не треба виконувати ніяких підготовчих робіт, а після закінчення монтажу не утворюється будівельне сміття.

Естетичності. Натяжна стеля формує абсолютно рівну поверхню. А під полотно сховаються всі дефекти старої стелі, комунікаційні дроти і труби.
Надійність і довгий термін служби. Виробники і монтажники дають гарантію на свою продукцію 10 років. Але якщо не піддавати натяжна стеля механічних впливів, то він з легкістю провис і 30 років.

Безпека. Виробники натяжних стель ручаються за їх екологічність, пожежну безпека, відсутність запаху, нетоксичність, опірність впливу грибків і бактерій, гіпоалергенність і відповідність всім торговим стандартам.

Різноманітні дизайнерські рішення. Завдяки вологостійкості натяжні стелі в Червонограді можна використовувати в різних приміщеннях, навіть на кухні і басейні. А гнучкість дозволяє надати їм цікаві форми.

Практичність. При необхідності, французьке полотно піддається легкому демонтажу і при цьому його можна встановити повторно в іншому місці, без шкоди якості. Усадка будинку ніяк НЕ відіб’ється на зовнішньому вигляді стелі. Матеріал НЕ є статичним, і тому НЕ притягує до себе пил, це звільняє від додаткового догляду за стелею.

Вологостійкості, звуко- і теплоізоляція. З натяжними стелею господарям можна не боятися затопленню сусідами зверху. Полотно витримує навантаження до 100 л / кв. м. Вода зливається через маленький отвір, а згодом на стелі НЕ утворюється розлучень або жовтих плям. Відстань між основним і натяжними стелею створює повітряну подушку, яка затримує шуми і НЕ випускає тепло з кімнати.

Психологічний комфорт. Якщо оформити натяжну стелю у вигляді ясного неба або зеленого поля, то домочадці будуть щодня отримувати сеанс кольоротерапії, який сприяє розслабленню всього організму.

Недоліки натяжних стель
Крім перерахованих вище достоїнств, в натяжних стель є кілька негативних моментів:

Висока вартість матеріалу і установки. Однак ціна цілком окупається за кілька років безтурботної експлуатації натяжної стелі.
Не можна торкатися гострими та колючими предметами до полотна з ПВХ. Стеля з плівки дуже чутлива до грубих механічних впливів, тому потрібно бути гранично аккуратними після установки.

Боязнь підвищених або знижених температур. Не можна монтувати натяжну стеля з ПВХ там, де дуже жарко або холодно (лазня, літня веранда, балкон). Полотно в такому випадку потріскається і встановити його повторно буде неможливо.

Отже, якщо хочете слідувати за прогресом в будівельній індустрії і встановити в своєму будинку натяжні стелі у Львові, то доведеться розщедритися. Не майте жалю про придбання, варто заздалегідь поцікавитися у продавця про наявність сертифікат відповідності товару, подбати про якісну установку, а також бути акуратним при експлуатації натяжної стелі.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!