Зима – улюблений сезон для кайтерів. Але зараз це задоволення досить дороге, особливо якщо їхати на Буковель. Тож журналісти сайту “24” підібрали ТОП найкращих місць, де можна дешево і з задоволенням покататись.
Гірськолижний курорт Славське
Схема схилів комплексу “Славське”
Почати, напевно, варто із традиційної альтернативи Буковелю – Славське. Курорт розташований всього за 135 км від Львова, там непогана інфраструктура, досить великий вибір готелів, окрім приватного сектору.
У приватному секторі ціна за проживання переважно від 200 грн з особи за добу, а у готелях – від 500 грн за двомісний номер класу стандарт за добу.
Гірськолижний курорт “Славське”
Найвідоміший лижний комплекс на цьому курорті – на горі Тростян. Тут усього 11 трас різної складності та 7 бугельних підйомників. Вартість скі-пасу на день – від 400 грн. Ціна оренди спорядження варіюється між 100 і 170 грн.
Підходить як для сімей з дітьми, так і самостійним кайтерам з досвідом.
Гірськолижний курорт Красія
Схема схилів комплексу “Красія”
Колись цей курорт створювався як тренувальна база для олімпійського резерву. Тут розташовані найдовші траси. Тож курорт підходить як для початківців, так і для професіоналів.
Красія розташований у селі Вишка Закарпатської області. Тут теж є умови проживання на будь-який смак: ви можете зупинитись як у готелі, так і в приватному секторі. У готелі номер стандарт не у святкові дні коштуватиме від 600 грн на добу, у приватному секторі – від 250 грн на добу за особу.
Траси сині та червоні, тобто різної складності. Всього є 2 крісельних підйомники, тож коли є ажіотаж, доведеться вистояти в чергах, іноді навіть до 20 хвилин.
Красія
До речі, на цьому курорті є досить хороша лижна школа із адекватними цінами, наприклад, індивідуальне заняття з інструктором впродовж години коштуватиме 400 грн. Чим більше часу і людей, тим дешевше.
Красія підійде і для сімей з дітьми, і для самостійних заїздів.
Гірськолижний курорт Плай
Схема схилів комплексу “Плай”
На Плаї кількість трас не здивує – усього двох видів складності: сині і червоні. Трас для новачків тут немає, хоча лижна школа є. До того ж, є боулінг, дитячий центр, ресторани… Тобто нудьгувати тут не доведеться, якщо раптом катання вам набридне.
Абонемент на 1 день катання у вихідні, як не дивно, коштує досить дорого, у порівнянні із іншими гірськолижними курортами – 820 грн.
І проживання теж трохи “кусається”: номер стандарт у готелі коштуватиме від 1000 гривень.
Гірськолижний курорт Пилипець
Схема схилів комплексу “Пилипець”
Саме село Пилипець розташоване біля підніжжя двох гір: Гимба та Жид-Магура. Сніг на цьому курорті зазвичай буває від листопада до квітня. Загальна довжина трас – 20 тисяч метрів. До того ж, тут є можливість позатрасового катання. Тож сюди часто навідуються професіонали.
Підйомники тут працюють цілий рік. Вартість скі-пасу – від 500 грн. Можна зекономити та взяти абонемент одразу на 2 дні, такий коштуватиме 800 грн.
Пилипець
Ціна на проживання у готелі помірна – від 450 грн на добу за номер.
Для новачків підійдуть траси на горі Жид-Магура.
Гірськолижний курорт Драгобрат
Схема схилів комплексу “Драгобрат”
Тут кататись можна найдовше – аж до середини травня. І не дивно, адже це найбільш високогірний курорт серед усіх в Україні. Щоправда, новачкам сюди зась, більшість трас вже для професійних кайтерів. Ба більше, там же на деяких трасах є спеціальні трампліни для фрістайлу. Тому саме тут проводять змагання з цього виду спорту.
Скі-пас на день буде коштувати 500 грн, один підйом – від 15 до 50 грн.
Драгобрат
Оренда лижного спорядження коштуватиме від 100 до 150 грн на добу.
Проживати у готелях на території курорту досить дорого – близько тисячі гривень за номер на двох. Але у смт Ясіня, недалеко від Драгобрату, можна розміститись набагато бюджетніше – всього за 200 грн на добу за особу, при тому ще й з 2-разовим харчуванням. Щоправда, тоді доведеться витрачати гроші на трансфер до підйомників на Драгобраті та назад до Ясіні.
Гірськолижний курорт Ізкі
Схема схилів комплексу “Ізкі”
Ідеальний курорт для новачків і сімей з дітьми.
Для усіх охочих тут працює 2 витяги: бугельний для новачків та крісельний для професіоналів. Скі-пас на повний день коштуватиме від 400 грн за день катання. А бугельний підйомник значно дешевший – від 150 грн за день.
Ізкі
Проживання у готелі у несвяткові дні коштуватиме від 600 грн на добу за номер “стандарт”.
До речі, саме в Ізках працює дитячий табір.
Гірськолижний курорт Бескид
Схема схилів комплексу “Бескид”
Гірськолижний комплекс “Бескид” розташувався у селі Верхній Студений. За 4 км від комплексу є залізнична зупинка “Бескид”, тож сюди зручно дістатись не тільки машиною, але і поїздом.
Бескид
Тут усього є дві траси і два бугельних витяги. Дуже добре тут вчитись кататись, адже траси досить легкі.
Денний абонемент коштуватиме від 300 грн. Проживання – від 600 грн за добу.
Гірськолижний курорт Орявчик-Звенів
Гірськолижний курорт Орявчик-Звенів
Це ще один невеличкий карпатський гірськолижний комплекс. Проживання тут коштуватиме від 500 грн за добу.
Абонемент коштує від 300 грн за день катання, усі траси гарно облаштовані для новачків, є інструктори.
В принципі, усі ціни у комплексах “Орявчик” і “Звенів”, порівняно із іншими, значно нижчі. А ще є все необхідне, щоб стати на лижі і перетворитись на впевненого кайтера.
Орявчик-Звенів
Щоправда, нині із безвізом можна поїхати кататись і в польське Закопане, і у словацькі Татри, ціна буде не надто відрізнятись від Буковелю, але сервіс і дороги – кращі. Тож вдалого зимового відпочинку!
Джерело: 24tv.ua
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!