Команда студентів магістерської програми MS in Computer Science (спеціалізація Data Science) у фіналі посіла перше місце серед 111 команд з різних країн світу. Конкурс Queen’s International Innovation Challenge відбувся наприкінці листопада в Торонто.
Переможці отримали нагоду представити свій проект світові та $20 000.
Що за конкурс?
Queen’s International Innovation Challenge 2017 присвятили проблемі неефективного використання та втрати продовольчих продуктів. Учасники працювали з механізмами ООН для подолання голоду в світі. Зокрема, збирали та аналізували релевантні відкриті дані, щоб розробити та запропонувати вирішення проблеми.
У фіналі брали участь 9 країн: Австралія, Англія, Бразилія, Індія, Канада, Португалія, США, Угорщина та Україна.
Хто в українській команді?
Команду “Seat & Eat” сформували Орест Купин, Олег Підгірняк, Маркіян Костів та Борис Ольшанецький.
Вони розробили проект “Crop Saver: застосування штучного інтелекту для визначення хвороб рослин”.
Як розповів один з учасників команди, над прототипом та презентацією працювали майже місяць.
Завдяки цій розробці фермери матимуть змогу отримувати інформацію про стан поля, бачити зони ураження культур, дані стану ґрунтів та навіть рекомендації щодо оптимальних заходів для збільшення урожаю.
Працювати з цим проектом українці почали під час курсу “Introduction to Data Science”.
Професор УКУ та Університету Торонто Олександр Романко вважає цей проект дуже вдалим, оскільки його можна перетворити на стартап і виготовити продукт.
“Завдяки цій перемозі ми хочемо популяризувати обмін для стажування українських та канадських студентів в університетах та компаніях”, – зазначив він.
Як проходили змагання?
“Мені імпонує формат конкурсу, оскільки тут потрібно не лише написати багато коду та реалізувати проект, а й представити бізнес-сторону розробки. Фінал перетворюється на такий собі пітчинг стартапів, тож це ще й хороша можливість розвинути soft skills”, – розповів учасник української команди Орест Купин.
Українці відвідали конкурс завдяки підтримці УКУ та компаній “ELEKS” і “N-iX”.
До слова, магістерську програму з наук про дані УКУ (MS in Computer Science with specialization in Data Science) відкрили у вересні 2016-го. Вона є англомовною та практично-орієнтованою.
Джерело: lviv.com
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!