032.ua підготував для своїх читачів добірку цікавих лекцій, семінарів та подій, які відбудуться у Львові упродовж тижня, з 6 до 12 листопада.
Мандрівний Docudays UA-2017
У Львові до 9 листопада триває фестиваль документального кіно. Так, 6 листопада о 15 годині є можливість переглянути «Dixie Land» у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці (ЛОУНБ, пр. Шевченка, 13), а о 19:00 – «Народжені бути вільними» у Палаці мистецтв.
7 листопада у ЛОУНБ покажуть «Домашні ігри» (15:00) та «До скорого» (15:30), у Палаці мистецтв транслюватимуть «Природа мого серця» і «Укриття» (з 19:00).
8 листопада у Палаці мистецтв, о 19:00 покажуть фільми «Ракіяда» і «Алтимир», паралельно, о 19 годині стартують покази у Центрі Шептицького (Козельницька, 2а): «Між іншим», «Історія зимового саду», «У пошуках кращої долі».
9 листопада львів’янам покажуть «Боротьбу Джамали» о 15:00 у Палаці мистецтв та о 16:30 у ЛОУНБ. Завершить вечір трансляція «Боротьби за кінотеатр Емек» у Палаці мистецтв о 19:00. Нагадаємо, головна тема цьогорічного фестивалю — зміна клімату й захист довкілля.
Авторська екскурсія Нікіти Кадана
8 листопада о 18:30, у Центрі міської історії (Богомольця, 6) відбудеться безкоштовна авторська екскурсія художника Нікіти Кадана виставкою «(не)означені». Експозиція має на меті спонукати до роздумів та осмислення травматичних і непроговорених тем з українського минулого, зокрема, 1930-40 років.
Вистава «Лисиця з лісу Шінода»
8 листопада, о 19 годині, у Львівському обласному академічному театрі ляльок, вперше поставлять виставу «Лисиця з лісу Шінода» японського традиційного театру ляльок «Бунраку» у виконанні театрального колективу «Сарухачі-дза». Усіх, хто бажає переглянути виставу просять звертатися у департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації за номером телефону 261-22-27.
Відкрита лекція Філіпа Сендса
9 листопада, о 18 годині у Центрі Шептицького (Козельницька, 2а) відбудеться відкрита лекція юриста, учасника резонансних міжнародних судів про порушення прав людини, автора книги «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова» Філіпа Сендса. Лекція є частиною прграми «Права, правосуддя і пам’ять Львова». Мова заходу – англійська. Під час лекції забезпечуватиметься переклад. Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Буде також доступна онлайн-трансляція.
Перформанс-драма “Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла”
11 листопада о 19 годині, у Львівській обласній філармонії, поставлять музичну драму, на основі бестселлера Філіпа Сендса. Сюжет розповідає про долі трьох Юристів — ученого з Кембриджа, прокурора, і адвоката Гітлера, а також про те, як двоє випускників Львівського університету впровадили до наукового обігу юридичні терміни на позначення найжахливіших злочинів ХХ століття – “злочин проти людяності” та “геноцид” – і доклали великих зусиль, щоб їх включили у міжнародне право. Формат події — перформанс, де поєднується музика, текст і зображення. Захід проходитиме англійською мовою з українськими субтитрами. Вартість квитків — 80 — 200 гривень.
Благодійний концерт Secret Forest
9 листопада о 19 годині, гурт Secret Forest у клубі «Пікассо» представить для усіх охочих свою нову програму. У рамках концерту відбудеться благодійний збір коштів для розвитку соціального проекту “Арт-терапія для літніх людей”.
Публічна дискусія «Права і правосуддя сьогодні»
10 листопада, о 17 годині, у ресторані «Ратуша» організують дискусію «Права і правосуддя сьогодні: спадки, виклики, наслідки», у межах якої правники-дослідники, практикуючі юристи та судді дебатуватимуть про те, чи «право» і «правосуддя» завжди взаємно підсилюють одне одного. У розмові візьмуть участь: суддя Європейського суду з прав людини Ганна Юдківська, професорка Колумбійського університету Лорі Дамрош, професор Університету Джорджа Вашингтона Шон Мерфі та інші. Дискусія відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом.
«Як пишатися місту? Відомі львів’яни і брендування міста»
10 листопада о 18:30, у ресторані «Ратуша» відбудеться ще одна публічна дискусія, за участі Філіпа Сендса, Ірини Старовойт, Андрія Москаленка та Нормана Дейвіса, у рамках якої обговорюватимуть відомих постатей зі Львова та їх використання у промоції міста. Дискусія відбудеться українською і англійською мовою з синхронним перекладом.
Лекція Андрія Содомори “Людина, вітер і листок”
10 листопада о 19 годині, у театрі виконавського мистецтва «Слово і голос», відомий український перекладач Андрій Содомора проведе лекцію «Людина, вітер і листок». Це буде тематичний екскурс в історію образів світової культури, у рамках проекту «Мистецький університет». Вартість квитків — 50 гривень.
Італійське бароко в Галереї мистецтв
12 листопада о 15:00, у відділі «Європейського мистецтва 19 -21 ст.» Львівської національної галереї мистецтв організовують проект за участі відомої українсько-швейцарської скрипальки Ірини Гінтової та оркестру «Collegium Musicum». У програмі: Чакона Т. Мерули, Концерт для скрипки та оркестру До мажор П. Локателлі, Симфонія Соль мажор Дж. Тартіні, Концерт для скрипки та окрестру Мі мінор Дж. Тартіні, Пасакалія Б. Маріні. Диригент – Іван Остапович. Вартість квитків 80 — 280 гривень.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!