«Люди вийдуть на марш, щоб покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин», – зазначають організатори.
У Львові марш почнеться 15-го жовтня о 12:00 біля Оперного театру. Під час акції активісти збиратимуть підписи під «меморандумом гуманності», який передадуть центральній владі.
Організатори додають, Марш за права тварин – не політична акція. Львів’ян, охочих долучитися, просять приходити без відповідної символіки та гасел. Натомість пропонують брати з собою своїх менших друзів, яскраві плакати та хороший настрій.
Планують, що марш об’єднає жителів Києва та Львова, Одеси та Харкова, Дніпра та Тернополя, Маріуполя, Миколаєва та інших міст України. Долучаться до нього і дехто з українських зірок, серед яких Джамала, Яна Клочкова, Onuka, Katya Chilly, Dakh Daughters, Vivienne Mort, Panivalkova.
Джерело: Твоє.місто
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!