20 речей, які потрібно відпустити з життя

Уявіть, що Ви летите на повітряній кулі. В корзині тільки Ви і Ваш багаж. Раптом щось пішло не так, Ви почали стрімко втрачати висоту. Єдине рішення у цій ситуації – скинути ваші речі.

Ви дивитесь на них і вагаєтеся декілька секунд. Але в підсумку наважуєтеся і починаєте кидати те, що збирали протягом свого життя. Куля стає набагато легшою, Ви перестаєте втрачати висоту. Викидаєте ще – і куля рухається стрімко вгору. Ви вільні.

Це відбувається кожен день з усіма нами. Ми прив’язуємося до речей і думок, які збирали багато років, і просто не помічаємо, як вони висять на нас, неначе тягар, заважаючи рухатися вперед. Ось речі, які нам потрібно обов’язково відпустити, щоб знову кинутися вгору:

1. Прихильності
Згідно з буддистською філософією, прихильність – це одна з причин страждання. Ми маємо звичку прив’язуватися до всього, що було в нашому житті, в тому числі і до того, що сильно нас утримує на місці: до непотрібних речей, обридлих місць, безглуздих дій, поганих людей. Запитайтесь у себе: ви прив’язані до чого-небудь із цього? Скидайте!

2. Провину
У провини немає абсолютно ніякої функції. Що зміниться від того, що ви відчуваєте провину? Нічого. Вона просто тримає Вас в стані горя і самобичування.

3. Негативне мислення


Песимістичний настрій і негативні думки спрямовують усі наші дії на цю хвилю. Це досить небезпечний шлях. Знайте, що думки впливають на світ навколо нас. Досить лише подумати.

4. Самокритику
Найчастіше це найболючіше місце. Спочатку ми критикуємо себе з найкращих намірів, щоб змінитися і стати кращими, але часом ми переходимо всі межі, і критика звертається проти нас, роблячи нас, на жаль, лише гіршими. Відпустіть її і будьте добрими до себе.

5. Упередження
Упередження гальмує нас. Це обмежує наші можливості і перешкоджає виконанню наших бажань.

6. Нав’язані обов’язки

Ви продовжуєте робити щось без будь-якої очевидної причини просто тому, що ви відчуваєте, що повинні це зробити? Час подумати, навіщо Вам це потрібно. Ви нікому нічого не винні.

7. Потребу в схваленні
Ми часто думаємо, чи будуть наші дії схвалені публікою? Це не дає розкритися нашим бажанням повністю. Не слухайте інших, слухайте лише себе.

8. Встановлені рамки
Більшість кордонів ми встановлюємо собі самі. Але в житті немає меж. Вони є тільки у нашій голові. Виходьте за рамки.

9. Невдоволення
Абсолютно все невдоволення впливає на наше здоров’я. Наукою вже давно доведено, що така емоція, як гнів, пов’язана з хворобами серця.

10. Звичку відкладати все на завтра
У підсвідомості кожного з нас живе маленький саботажник, який намагається перешкоджати нам виконувати важливі завдання.

11. Тривожні думки
Вони народжуються від нашого страху і невпевненості щодо майбутнього. Думка, що може статися щось неприємне, є лише надуманою ідеєю, яку ми створили самі. Запитайте себе: «У цього є реальні докази?» Якщо ні, то і мучити себе не потрібно.

12. Своїх колишніх


Любовний крах пережити нелегко, і часто депресія після нього триває досить довго. Ваше серце замкнено, Ваш мозок думає тільки про одне. Насправді Ви страждаєте не від втрати, а від думки про втрату.

13. Погані спогади
Погані спогади змушують Вас знову і знову переживати ті сумні моменти і неприємні історії, що з вами траплялися. Тримайте їх там, де їм місце, – у минулому.

14. Даремні речі
Найчастіше ми накопичуємо всілякий мотлох, який захаращує нашу кімнату або лежить в коморі, – а раптом знадобиться. Позбавтеся від нього, зробіть атмосферу в Вашому домі чи офісі більш вільною і гармонійною.

15. Погану компанію
Якщо серед Вашого оточення є нещирі, заздрісні або люди, що Вами маніпулюють – тримайтеся від них подалі.

16. Своє амплуа
Це дуже розповсюджена помилка: ми сприймаємо себе так, як нас звикли сприймати оточуючі протягом всього нашого життя. Це обмежує наші дії в сьогоденні і плани на майбутнє, так як ми застряємо в певному образі. Ви можете бути однією людиною в минулому і зовсім іншою тепер.

17. Загальноприйняті зразки поведінки
Існують популярні дії або моделі поведінки, які нав’язуються нам в певному суспільстві. І ми їм слідуємо, навіть незважаючи на те, що це нас не цікавить: починаючи від перегляду популярної передачі і закінчуючи модою на анорексію. Не йдіть за натовпом, будьте унікальним.

18. Сприйняття всіх речей близько до серця
Дуже часто ми занадто чутливі до подій в житті інших людей. Ми хвилюємося і страждаємо так, ніби пережили їх особисто. Дивіться на речі з більш віддаленого ракурсу, так і життя буде простіше, і точка зору об’єктивніша, і стан більш врівноважений, зосереджений на своїх пріоритетах.

19. Час


Час – одна з головних причин емоційної напруги. Ми поневолені поняттям часу навіть в моменти відпочинку. Ця думка захоплює нашу справжню свободу і наш простір.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!