Дев’ять шкіл в області, з яких п’ять в обласному центрі будуть пілотними для опрацювання нових методик навчання.

До пілотних класів не було спеціального набору, повідомила в коментарі Tvoemisto.tv директорка департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій. Загалом участь в експерименті беруть 20 класів.
Упродовж перших двох років навчання відстежуватиметься поступ кожного учня. Для пілоту обирали звичайні, не спеціалізовані школи, щоби відстежити ефективність навчання для кожної дитини з різними початковими навичками і знаннями. Методика скерована на формування навичок і вмінь і передбачає інтегроване навчання.
«Наприклад, досліджуючи комаху, ми маємо порахувати лапки у комахи, написати якесь речення українською. І ми не ставимо обмежену мету дослідити тільки цю комаху, ми досліджуємо її з різних площин. Не буде чіткого дзвінка через 45 хвилин, буде так як зручно. Робочий день формують самі вчителі, разом з дітьми обирають тему, і працюють з нею впродовж дня. Не буде чітко поставлених парт, це буде зовсім інший підхід до формування зон, діти мають більше працювати в групах, в колективі», – розповіла Любомира Мандзій.
До участі у пілотному проекті обирали вчителів, які мають належний досвід і проходили навчання в міжнародних проектах. У школі «Світанок» учать у пілоті будуть брати два класи із шести, що закріплені за педагогами, яких обрав колектив.
«Рішення ухвалювала педагогічна рада, обиралися педагоги, які можуть не тільки використовувати методики, а і мають досвід творення нових, – розповіла директорка школи Лідія Андрушко. – Для нас в цій роботі немає чогось особливо нового, ми практикуємо такий підхід з 2000 року. Змінилося те, що зараз буде сильна методична і наукова підтримка впровадження методик»
Пілотні школи стануть базовими для перепідготовки інших педагогів. Результати пілотного експерименту досліджуватиме Академія педагогічних наук. Нагадаємо, загалом на Львівщині до пілоту долучилися 9 шкіл.
У Львові до пілоту долучилися Львівська школа № 66 та Львівська початкова школа «Світанок». Їхні результати відстежують на національному рівні. Пілотний проект на обласному рівні проводять у школах «Малюк», «Дивосвіт», та школі №99.
Джерело: tvoemisto.tv
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!