У Дніпрі від обстрілу загинула сім’я – на руїнах будинку їх чекав уцілілий пес Крим

У Дніпрі врятували собаку, який уцілів після ракетного удару по приватному будинку у ніч на 29 вересня.

Внаслідок ракетного обстрілу загинуло четверо людей: двоє дітей, їхня мама та бабуся, повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов у Telegram, – пише Українська правда.

Уцілів лише пес на ім’я Крим – він сидів на руїнах і чекав на господарів.

“Жила-була сім’я. Коли почалася війна, то мама вирішила перевезти малечу з проспекту Поля в безпечніше місце. 

У приватному секторі. До бабусі. Сьогодні до їхнього будинку прилетіла російська ракета…

Люди буквально випарувалися. Бабуся Алла, мама Наташа, дочка Василиса та хлопчик Іван. І маленький песик Джек”, – написав Філатов.

Вирва, яку помітно на фотографіях, за розмірами приблизно 8 на 10 метрів.

Будинок повністю знищили, однак на його руїнах рятувальники побачили собаку, який уцілів.

“Коли приїхали рятувальники, на руїнах сидів старий пес Крим. І вив…

А за підсумком приїхав батько. Він служить у ЗСУ. Під Лиманом. Можна я далі не продовжуватиму?” – написав Філатов.

Собаку забрали працівники комунального підприємства “Зооконтроль”. Через обстріл він отримав контузію.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!