Дружина Павліка вперше показала обличчя 3-х місячного сина (відео)

Дружина українського артиста Віктора Павліка Катерина Реп’яхова засвітила обличчя сина, яке ретельно приховувала від публіки. Вона опублікувала короткий ролик, як відпочиває з малюком в Одесі.

Так, на сторінці в Instagram Реп’яхова розмістила відео, однак через деякий час все ж видалила з аккаунту. На кадрах видно, як дружина артиста позує і кружляє разом з сином, а після притискає його до себе. У перші секунди шанувальники помітили обличчя малюка, – пише Оbozrevatel.

“Мишко вперше побачив море”, – підписала дівчина ролик.

Реп'яхова показала обличчя сина

Шанувальники прийшли у захват від того, що Реп’яхова нарешті показала обличчя 3-х місячного сина від Павліка. Попри компліменти з боку користувачів мережі, дружина артиста все ж вирішила видалити коротке відео, не називаючи причину.

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!