Хореограф дуже тепло ставився до Григорія Миколайовича.
Сьогодні, 18 червня, в останню путь проводжають легендарного українського хореографа Григорія Чапкіса, передає ТСН.
До будівлі філармонії, де відбувається прощання, приїхав колега Григорія Миколайовича за проєктом “Танці з зірками” Влад Яма. Один із небагатьох із зірок українського шоу-бізу, хто приїхав попрощатися.
Не стримуючи сліз, він попрощався з колегою. Як розповів Яма, він не був фактично учнем Григорія Миколайовича, але все одно хотів би себе таким вважати.
“Я не брав у нього танцювальних уроків, але по життю мені хотілося б вважати себе його учнем. Щоразу, коли ми спілкувалися, я дивувався, як в нього палають очі на паркеті, поза паркетом. Я так не вмію, але хочу. Ми знайомі були близько 15 років. Це людина з великої літери, це маестро. Любив танець, любив життя”, – поділився Влад Яма.
Він також залишив відгук про Григорія Чапкіса у книзі спогадів, яку розмістили неподалік від місця прощання з хореографом.
“Я подякував за всі ці теплі слова, які я від нього чув всі ці роки. Коли він оцінював мене, я іноді відчував, що його оцінка краща, ніж той танець, який ми показували. Це нам давало наснаги. Він казав, що наші з Наталкою танці, це справжній театр. Це, певно найвища похвала, яку я чув у своєму житті”, – зазначив Яма.
Зауважимо, що провести в останню путь Григорія Чапкіса приїхали усі його рідні з різних куточків світу. Не стримуючи сліз з легендою попрощалися син Грег, донька Лілія, онучка Анна Сафрончик.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!