На Буковині заявили про рекордний добовий приріст заражень коронавірусом: яка ситуація в регіоні

Від початку спалаху на Буковині коронавірусом заразилися понад 22,4 тис. людей.

Увечері в неділю, 1 листопада, у Чернівецькій області COVID-19 підтвердили у 418 людей, тоді як лабораторний центр опрацював 1034 зразки, передає ТСН.

Про це голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Водночас від нового захворювання в області одужали ще 90 осіб.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 22 485 людей. Серед них 472 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як 10 630 – одужали.

За даними Чернівецької ОДА, чотири летальні випадки серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 в області зафіксували у неділю:

  • у Вижницькій ЦРЛ помер 65-річний пацієнт із двобічною пневмонією, ішемією, кардіосклерозом та гіпертонією;
  • у Хотинській ЦРЛ не змогла побороти недугу 59-річна пацієнтка, яка мала гостру двобічну вірусно-бактеріальну полісегментарну пневмонію. В анамнезі також резекція нижньої долі лівої легені;
  • у Кіцманській ЦРЛ повідомили про смерть 76-річної жінки, яка страждала від важкої вірусно-бактеріальної двобічної пневмонії, гіпертонії, серцевої недостатності, цукрового діабету й опасистості;
  • в обласній лікарні помер 64-річний чернівчанин із двобічною пневмонією, ішемією, кардіосклерозом, аритмією, вторинною артеріальною гіпертензією, цукровим діабетом та опасистістю.

Окрім того, в області повідомили про ще один летальний випадок: у пацієнтки була підозра на COVID-19.

“З них у реанімаціях – 60, на апаратах штучної вентиляції легень – 2”, – розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 289 хворих перебувають на кисневій терапії.

Напередодні лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної лікарні Ольга Кобевко заявила, що у Чернівцях родичі пацієнтів, хворих на COVID-19, самостійно купують кисневі балони. А все нібито тому, що в лікарні не вистачає кисневих концентраторів і не проведене належним чином централізоване постачання кисню.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!