Голова Офісу президента Андрій Єрмак не сумнівається, що війна на Донбасі буде завершено до кінця каденції Володимира Зеленського. Однією з важливих перемог для України є нинішнє перемир’я на Донбасі.
Про це Єрмак сказав під час ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, – пише РБК- Україна.
Він підкреслив, що зараз Україна знаходиться в двох форматах з врегулювання конфлікту на Донбасі – мінський і нормандський.
“Я думаю, що всі українці вже звикли, що все, що обіцяє президент Зеленський – він робить. У мене немає ніяких сумнівів, що протягом своєї каденції Зеленський закінчить цю війну”, – сказав Єрмак.
При цьому, він додав, що переговори є важкими.
“Але є дуже важлива українська перемога: ми знаходимося сьомий тиждень у режимі тиші”, – відзначив Єрмак.
Нагадаємо, в квітні Володимир Зеленський заявив, що війна на Донбасі буде завершена до кінця його каденції. При цьому вже в серпні Зеленський висловив надію, що війну вдасться завершити вже в цьому році.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Дякуємо!





























