На Львівщині жінці, яка загинула від цукрового діабету, приписали Сovid-19

На Львівщині 61-річній жінці, яка померла від цукрового діабету, приписали коронавірус.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці сільського голови Галичанівської сільської ради Городоцького району Олега Карапінка.

“Тепер стало зрозуміло, звідки береться така страшна статистика на covid 19. Так, 15 липня померла 61-річна мешканка с. Галичани, де у лікарському свідоцтві про смерть вказано причину смерті : «цукровий діабет ІІ типу».

Крім того, результат лабораторного дослідження на covid – негативний, однак Городоцький лабораторний центр надає інформацію, що ця мешканка померла від коронавірусу, про що опубліковано у facebook-сторінці Народна думка”, – йдеться в дописі.

Дописувач також закликав Городоцький лабораторний центр спростувати цю інформацію у наступному номері вище вказаного часопису.

Тепер стало зрозуміло, звідки береться така страшна статистика на covid 19. Так, 15 липня померла 61-річна мешканка с….

Gepostet von Олег Карапінка am Freitag, 17. Juli 2020

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!